Volné pracovní místo  Stavební mistr (M/Ž) - služební vůz, měsíční odměny, atraktivní mzda, stravenky!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Víte, jak efektivně řídit průběh stavby a máte zkušenosti s organizací pracovních týmů? Do naší stavební společnosti hledáme nového stavebního mistra, který bude klíčovým hráčem v našem týmu. Přidejte se k nám a podílejte se na zajímavých projektech!

Co Vám nabídneme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Práce na hlavní pracovní poměr (1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou)
  • Měsíční odměny
  • Stravenkový paušál
  • Služební automobil a telefon
  • Možnost odborného vzdělávání a osobního růstu
  • Práce na zajímavých stavebních projektech
  • Firemní akce
  • Práce v mladém a příjemném kolektivu

Náplň práce:

  • Řízení stavby dle projektové dokumentace
  • Spolupráce a komunikace se stavbyvedoucím
  • Dodržování harmonogramů a vedení stavebního deníku
  • Koordinace týmu pracovníků, mechanizace a prací subdodavatelů
  • Kontrola dodržování technologických postupů a kvality prováděných prací
  • Kontrola dodržování BOZP, PO a OŽP

Požadavky:

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti dopravních staveb výhodou
  • Ochota cestovat

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala a máte vášeň pro stavebnictví, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď!